• CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

Festival Dioniz

8. međunarodni festival kazališnih akademija Dioniz od
23.ožujka 2015. - 27. ožujka 2015.
 
 
PONEDJELJAK, 23. ožujka
20.00h Otvorenje izložbe Dore Tomić: Mobiliziranje imobiliziranja - Muzej Đakovštine
20.30h Otvorenje festivala u Đakovu - Centar za kulturu (Kino)
21.30h Nitko kao ja, (Osijek) - Centar za kulturu (Kino)
 
 
UTORAK, 24. ožujka
10.00h – 14.00h Radionice:
              • Human walk – A. Acev, (Linz) - Centar za kulturu (Kino)
              • Being natural – A. Hatházi, Cluj - Sklad
              • Moj Čehov – A. Tanović Branković, Sarajevo - DVD
              • Bajka – T. Bertok Zupković, (Osijek)- gimnazija A.G. Matoš

10.00h – 11.30h Jahanje -Pastuharna

15.00h – 19.00h Radionice:
              • Kratki rezovi – J. Ševo i S. Vovk, (Zagreb) - DVD
              • Awareness Through Movement and other Feldenkrais Principles – T. Brayshaw, (Leeds) - Sklad
              • Dealing with camera: workshop on film acting –R. Nechit, (Sibiu) - DVD
              • Kostimografska radionica – Z. Lacina, (Osijek) - Sklad

19.30h - Premijera filma "Sve za vjeru i domovinu" – Josip Juraj Strossmayer - Centar za kulturu (Kino)

20.45h – 23.45h Prezentacije akademija - Centar za kulturu (Kino)
              •20.45h – Debut Attempt (Cluj)
              •22.00h – Igre i karakteri (Split)
              •22.45h – The Walk (Linz)
 

SRIJEDA, 25. ožujka:
10.00h – 14.00h Radionice:
               • Human walk – A. Acev, (Linz) - Centar za kulturu (Kino)
               • Being natural – A. Hatházi, (Cluj) - Sklad
               • Moj Čehov – A. Tanović Branković, (Sarajevo) - DVD
               • Bajka – T. Bertok Zupković, (Osijek) - Strukovna škola Antuna Horvata
 
10.00h – 11.30h Jahanje - Pastuharna

15.00h – 19.00h Radionice:
               • Kratki rezovi – J. Ševo i S. Vovk, (Zagreb) - DVD
               • Awareness Through Movement and other Feldenkrais Principles – T. Brayshaw, Leeds - Sklad
               • Dealing with camera: workshop on film acting – R. Nechit, Sibiu - DVD
               • Kostimografska radionica – Z. Lacina, (Osijek) - Sklad

20.30h – 23.40h Prezentacije akademija - Centar za kulturu (Kino)
              • 20.30h – Antigona (Rijeka)
              • 22.30h – Jubileul (Sibiu)
 

ČETVRTAK, 26. ožujka
10.00h – 14.00h Radionice:
              • Human walk – A. Acev, (Linz)- Centar za kulturu (Kino)
              • Being natural – A. Hatházi, Cluj -Sklad
              • Moj Čehov – A. Tanović Branković, Sarajevo - DVD
              • Bajka – T. Bertok Zupković, (Osijek) - OŠ I. B. Mažuranić, Strizivojna, (10.30 – 13.30)

10.00h – 11.30h Jahanje - Pastuharna

15.00h – 19.00h Radionice:
               • Kratki rezovi – J. Ševo i S. Vovk, Zagreb - DVD
               • Awareness Through Movement and other Feldenkrais Principles – T. Brayshaw, Leeds - Sklad
               • Dealing with camera: workshop on film acting – R. Nechit, Sibiu - DVD
               • Kostimografska radionica – Z. Lacina, (Osijek) - Sklad
 
20.30h – 21.45h Prezentacije akademija- Centar za kulturu (Kino)
                • 20.30 – Tango po motivima Orestije (Sarajevo)
                • 22.00 – Kratki Rezovi (Zagreb)
 
 
PETAK, 27. ožujka
09.00h – 12.00h - Prezentacije radionica- Centar za kulturu (Kino)
13.00h -  Zatvaranje festivala - bajka, (Osijek)  - Centar za kulturu (Kino)
19.00h - Četiri priče: Žena (Osijek) - Centar za kulturu (Kino)