• CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

  • CENTAR ZA KULTURU - ĐAKOVO

SNJEŽNO KRALJEVSTVO 2 - SINKRONIZIRANO

Frozen II
Redatelj: Chris Buck, Jennifer Lee
Uloge:
Sementa Rajhard, Kristina Krepela, Ronald Žlabur, Andrej Dojkić, Goran Grgić, Maja Posavec, Boris Svrtan
Žanr: animirani
Trajanje: 104 minuta
Država: SAD
 
Petak, 22.11.2019 u 17.30 sati
Subota, 23.11.2019. u 20.00 sati
Nedjelja, 24.11.2019. u 17.30 sati (3D)
 

Dopunska nastava

Dopunska nastava
Redatelj: Ivan-Goran Vitez
Glumci:
Milivoj Beader, Željko Königsknecht, Anita Matić Delić, Marko Cindrić
Žanr: satirični triler
Trajanje: 103 minuta
Država: Hrvastka
 
Petak, 22.11.2019. u 20.00 sati
Nedjelja, 24.11.2019 u 20.00 sati
 

Praznici u divljini

Spread your wings
Redatelj: Nicolas Vanier
Glumci:
Jean-Paul Rouve, Mélanie Doutey, Lilou Fogli
Žanr: avantura
Trajanje: 113 minuta
Država: Francuska
 
Petak, 15.11.2019. u 17.30 sati
Subota, 16.11.2019. u 17.30 sati
 

Izazivač: Le Mans 66.

Ford v Ferrari
Redatelj: James Mangold
Glumci:
Christian Bale, Matt Damon, Jon Bernthal
Žanr: akcijski, biografija , drama
Trajanje: 152 minuta
Država: SAD
 
Petak, 15.11.2019 u 20.00 sati
 

Pavarotti

Pavarotti
Redatelj: Ron Howard
Glumci:
Spike Lee, Bono, Princess Diana, Luciano Pavarotti
Žanr: dokumentarni
Trajanje: 114 minuta
Država: SAD
 
Subota, 16.11.2019 u 20.00 sati
 

Obitelj Addams-sink

The Addams Family
Redatelj: Greg Tiernan, Conrad Vernon
Uloge:
Ozren Grabarić, Jasna Bilušić, Mila Elegović, Klara Uglešić, Eva Biljan, Nikola Čiča, Dražen Bratulić, Dora Jakobović, Dragan Peka, Mima Karaula
Žanr: animirani
Trajanje: 87 minuta
Država: SAD
 
Subota, 2.11.2019 u 17.30 sati
Nedjelja, 3.11.2019 u 17.30 sati
 

Terminator: Mračna sudbina

Terminator: Dark Fate
Redatelj: Tim Miller
Glumci:
Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Edward Furlong, Arnold Schwarzenegger
Žanr: akcija, avantura, SF
Trajanje: 128 minuta
Država: SAD
 
Subota, 2.11.2019 u 20.00 sati
Nedjelja, 3.11.2019 u 20.00 sati
 

Last Christmas

Last Christmas
Redatelj: Paul Feig
Glumci:
Emilia Clarke, Emma Thompson, Henry Golding, Michelle Yeoh
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 102 minuta
Država: SAD
 
Petak, 8.11.2019 u 17.30 sati
Subota, 9.11.2019 u 17.30 sati
Nedjelja, 10.11.2019 u 17.30 sati

Bitka za Midway kategorija (potrebno je kliknuti na označi, zatim ako slike nisu prikazane otići u direktorij kategorije i 2x klikom miša odabrati sliku)

Midway
Redatelj: Roland Emmerich
Glumci:
Patrick Wilson, Luke Evans, Dennis Quaid
Žanr: Akcijski spektakl
Trajanje: 138 minuta
Država: SAD
 
Petak, 8.11.2019 u 20.00 sati
Nedjelja, 10.11.2019 u 20.00 sati

Doctor Sleep kategorija (potrebno je kliknuti na označi, zatim ako slike nisu prikazane otići u direktorij kategorije i 2x klikom miša odabrati sliku)

Doctor Sleep
Redatelj: Mike Flanagan
Glumci:
Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Zahn McClarnon
Žanr: horor
Trajanje: 152 minuta
Država: SAD
 
Subota, 9.11.2019 u 20.00 sati

Everest: Mladi Jeti

Abominable
Redatelj: Jill Culton, Todd Wilderman
Uloge:
Amanda Prenkaj, Mateo Videk, Adrijan Popović, Jasna Bilušić, Goran Malus, Branka Cvitković, Csilla Barath Bastajić
Žanr: animirani
Trajanje: 98 minuta
Država: SAD
 
Petak, 25.10.2019 u 17.30 sati
Subota, 26.10.2019 u 17.30 sati
Nedjelja, 27.10.2019 u 17.30 sati
 
 

Rat struja

The Current War
Redatelj: Alfonso Gomez-Rejon
Glumci:
Benedict Cumberbatch, Nicholas Hoult, Tom Holland, Michael Shannon
Žanr: biografija, povijesna drama
Trajanje: 107 minuta
Država: SAD
 
Petak, 25.10.2019 u 20.00 sati
Nedjelja, 27.10.2019 u 20.00 sati
 

Odbrojavanje

Countdown
Redatelj: Justin Dec
Glumci:
Anne Winters, Elizabeth Lail, Peter Facinelli, P.J Byrne
Žanr: horor, triler
Trajanje: 90 minuta
Država: SAD
 
Subota, 26.10.2019 u 20.00 sati
 

Povratak u zemlju zombija kategorija (potrebno je kliknuti na označi, zatim ako slike nisu prikazane otići u direktorij kategorije i 2x klikom miša odabrati sliku)

Povratak u zemlju zombija
Zombieland: Double Tap
Redatelj: Ruben Fleischer
Glumci:
Emma Stone, Abigail Breslin, Zoey Deutch, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg
Žanr: akcija, komedija
Trajanje: 99 minuta
Država: SAD
 
Petak, 18.10.2019 u 20.00 sati
Subota, 19.10.2019 u 20.00 sati
Nedjelja, 20.10.2019 u 20.00 sati

Gospodarica zla 2

Gospodarica zla 2 - sink
Maleficent: Mistress of Evil
Redatelj: Joachim Ronning
Glumci:
Jelena Miholjević, Nika Barišić, Marko Petrić, Frano Mašković, Ksenija Pajić
Žanr: avanturistički, fantastični
Trajanje: 119 minuta
Država: SAD
 
Petak, 18.10.2019 u 17.30 sati
Subota, 19.10.2019 u 17.30 sati
Nedjelja, 20.10.2019 u 17.30 sati

TUSTA

Četvrtak, 17.10.2019 u 17.30 sati

 

Dnevnik Diane Budisavljević kategorija (potrebno je kliknuti na označi, zatim ako slike nisu prikazane otići u direktorij kategorije i 2x klikom miša odabrati sliku)

Dnevnik Diane Budisavljević
Redatelj: Dana Budisavljević
Glumci:
Alma Prica, Igor Samobor, Ermin Bravo, Mirjana Karanović, Areta Ćurković
Žanr: drama, igrano-dokumentarni
Trajanje: 88 minuta
Država: Hrvatska
 
Petak, 4.10.2019 u 17.30 sati
Subota, 5.10.2019 u 20.00 sati
Nedjelja, 6.10.2019 u 17.30 sati

Bijela vrana kategorija (potrebno je kliknuti na označi, zatim ako slike nisu prikazane otići u direktorij kategorije i 2x klikom miša odabrati sliku)

The White Crow
Redatelj: Ralph Fiennes
Glumci:
Oleg Ivenko, Ralph Fiennes, Adele Exarchopoulos
Žanr: Biografija, drama
Trajanje: 127 minuta
Država: Velika Britanija
 
Subota, 12.10.2019 u 17.30 sati
Nedjelja, 13.10.2019 u 17.30 sati